Home O nás Služby Galerie Zajímavosti Ceník Kontakt
  • Img
   Adriana Schüllerová

   Nehtové modeláži se věnuji od 16 let, kdy jsem sama byla na svých prvních gelových nehtech. Dlouhou dobu to byl jen koníček, ale v roce 2014 jsem absolvovala rekvalifikační kurz a otevřela si živnost na tuto krásnou práci, ve které se neustále učím a zdokonaluji na nejrůznějších kurzech a seminářích. V letech 2014 – 2016 jsem spolupracovala s firmou ReformA. Od roku 2018 spolupracuji s italskou firmou Nailover.
   Fotografování mě vždy bavilo, ale nikdy jsem neměla opravdu pořádnou fototechniku. To se změnilo v roce 2016, kdy mi přítel pořídil zrcadlovku Canon 70D a já se fotografování mohla začít více věnovat. Absolvovala jsem kurz focení portrétů pod vedení Pavla Rybníčka, Igora Adlera a plno dalších. A tím to rozhodně nekončí, protože mě baví celý proces od focení, úpravu fotografií až po tisk, tak máte možnost si u mě vytisknout Vaše fotografie až do formátu A2 na nejrůznější druhy fotopapíru.

  • Img
   Libor Pauk

   Nůžky a hřeben mi do ruky přinesl přelom tisíciletí a už jsem je nepustil. V roce 2000 jsem zahájil svou praxi, absolvoval zahraniční školení v akademii BES beauty & science v Italském Miláně. Velká výzva byl projek "Proměny, aneb ukaž se" pro Svitavský deník (2006-2007), který se moc povedl. Pod vedením italských i českých lektorů jsem odhalil Geometrii střihů, Colorometrii, Trichologii, Morfologii a další kouzla kadeřnické profese. Jarní a podzimní kolekce trendů kreativního týmu Framesi Italian Style a Italian style energy jsou pravidelnou dávkou inspirace. Zrovna tak International Congress Framesi Prague 2008 a International Congress Framesi Madrid 2015. Od roku 2016 jsem součástí dlouhodobého vzdělávacího programu kreativního týmu Framesi MixArt a účastnil jsem se MixArt Congress Padova 2016, v loňském roce International Congress Framesi Valencie 2018 a pořád je motivace k novým věcem.