Home O nás Služby Galerie Zajímavosti Ceník Kontakt
Dermální estetická ošetření

THERMAGE

Oddálí stárnutí až o několik let, jedná se o nejmodernější a neinvazitní anti-aging, výrazná redukce tvorby vrásek, výsledek přetrvává 2 - 4 roky po ošetření.

HIFU

Silný fokusovaný ultrazvuk změní strukturu tkáně pokožky, jejímž výsledkem je výrazný liftingový efekt, pokožka je zpevněná zevnitř. Toto ošetření mohou posdtoupit také klientky s rozšířenými žilkami. Efekt přetrvává 2 - 4 roky po ošetření.

LASEROVÁ OŠETŘENÍ

Rychlá redukce tukových buněk, zrychlení metabolismu, dochází k výraznému úbytku centimetrů a vypnutí pokožky, redukuje celulitidu.

THERMAL CONTOUR

Viditelně snižuje projevy celulitidy, zrychluje metabolismus a redukuje podkožní tuk, napomáhá k rychlému vylučování toxinů z těla, aktivuje lymfatický systém.

LASH LIFTING

Metoda šetrného a přirozeného natočení přírodních řas. Rychlá aplikace, dlouhotrvající efekt a zdravě vypadající přírodní řasy. Přejete si krásně natočené a zdravě vypadající řasy, ale nechcete nebo nemůžete nosit prodloužené řasy? Pak je metoda lash lifting a lash botox pro Vás ideální volbou.
LASH LIFTING řasy krásně natočí a revoluční výživa na bázi koncentrovaného keratinu.
LASH BOTOX řasy hloubkově vyživí. Výsledkem jsou natočené, opticky delší, silnější, hustší a zdravě vypadající přírodní řasy.Rekvalifikační kurz

Manikérka a nehtová designerka

Kurz je akreditovaný, což znamená, že po jeho úspěšném zakončení, obdrží rekvalifikant "Osvědčení o úspěšném absolvování kurzu", které je podkladem pro vydání živnostenského oprávnění.
Součástí kurzu je i závěrečná Zkouška z profesní kvalifikace, státem garantovaný certifikát, uznávaný i v ostatních zemích EU. Tato zkouška je rovna výučnímu listu v oboru a výhodou jejího úspěšného složení je vydání živnostenského oprávnění bez nutnosti mít po dobu jednoho roku odpovědného zástupce.
V rámci akreditovaných rekvalifikačních kurzů spolupracujeme s Úřady práce.

Obsah rekvalifikačního kurzu

Vstupní předpoklady

Zdravotní způsobilost, dosažení 18 let věku, manuální zručnost, platný zdravotní průkaz pro práci v potravinářství. Při kurzech pracujeme výhradně s produkty značky Crystal Nails. V ceně kurzu je zahrnuto i drobné občerstvení, voda, káva, čaj, veškerý spotřebovaný materiál a výuková skripta, která zůstanou ve vašem vlastnictví.