Home O nás Služby Galerie Zajímavosti Ceník Kontakt

Fototateliér - Adriana Schüllerová

PORTRÉTY

SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

 • Fotografování: rodinné, děti, páry, ...
 • FOTOGRAFOVÁNÍ PSŮ

  FOTOGRAFOVÁNÍ CELODENNÍCH AKCÍ

 • Fotografování: výstavy, závody, srazy ...
 • PRŮBĚH FOTOGRAFOVÁNÍ

  Fotografování v exteriéru probíhá formou procházky, na které vybírám různá místa pro focení. Je vhodné, aby měl pejsek zvládnutou poslušnost (sedni, lehni, odložení, přivolání, ...), ale i se štěňátky si poradím.
  Při fotografování v ateliéru nesmí být fenka v období hárání.
  Vždy s sebou vezměte nějaké pamlsky a oblíbené hračky. V létě při fotografování v exteriéru i vodu pro pejska.
  * KAŽDÁ DALŠÍ UPRAVENÁ FOTOGRAFIE STOJÍ 80 Kč.


  TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

  FOCENÍ V TĚHOTENSTVÍ JE IDEÁLNÍ MEZI 6. - 9. MĚSÍCEM, KDY UŽ JE BŘÍŠKO PĚKNĚ VIDĚT.

 • * KAŽDÁ DALŠÍ UPRAVENÁ FOTOGRAFIE STOJÍ 100 Kč.
 • V případě zájmu o podvodní focení, mám k dispizici GoPro Hero 4 kameru.

 • U newborn se doba focení liší podle vybraného balíčku, ale hlavně se vše řídí miminkem. Důležité je na miminko nespěchat a tak může focení trvat dvě hodiny stejně tak jako pět hodin. Počítejte tedy s dostatečnou časovou rezervou.

 • * KAŽDÁ DALŠÍ UPRAVENÁ FOTOGRAFIE STOJÍ 80 Kč.


 • VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

  Platba

  Platbu za fotografie můžete zaplatit hotově nebo na číslo účtu: 2401235109/2010 Celá platba je splatná v den focení.Pokud si následně vyberete další fotografie nad rámec balíčku, částka za ně je splatná při předání fotografií.

  Objednání

  Na fotografování se můžete objednat telefonicky na čísle +420 730 670 307 Objednání termínu je možné pouze telefonicky. Pokud telefon z důvodu mé zaneprázdnosti nevezmu, pošlete SMS a ozvu se hned, jak to bude možné. Objednáním termínu vyslovujete souhlas s těmito obchodními podmínkami. Samotné focení probíhá v ateliéru ve Svitavách, případně na předem domluveném místě. V případě, že z vážných důvodů nemůžete přijít na focení, omluvte se ihned, jak tuto skutečnost víte. Najdeme spolu náhradní termín.

  Doba dodání fotografií

  Dodací lhůta je cca 1 až 3 týdny, záleží dle aktuální vytížensti a typu vybraného focení a balíčku.

  Výběr, úprava a retuš fotografií

  Ráda vybírám fotografie sama, ale samozřejmě se můžeme domluvit na vašem výběru. Po výběru prochází všechny fotografie úpravou a retuší. Reportážní a skupinové fotografie prochází základními úpravami bez retuše pleti. Těhotenské, dětské focení i portréty jsou výrazněji retušovány. Náročnější retuše jako změna proporcí, barvy očí, vlasů se dělají jen po vzájemné dohodě. Z důvody kapacity archivuji vybrané fotografie po dobu 3 měsíců od focení. Zazálohujte si tedy fotografie na vašem počítači.

  Autorská práva

  Podle autorského zákona č. 121/2000 Sb.je držitelem autorských práv fotograf a klient může fotografie použít pouze pro osobní účely, nesmí je bez souhlasu fotografa použít pro komerční účely, případně prodat třetí straně. Fotografie budou použity do mého portfolia, případně pro mou prezentaci na webu, facebooku, v tiskovinách jako ukázku své práce, případně pro propagaci mých služeb a to bez předchozího výslovného písemného souhlasu zákazníka. Tento souhlas (považován dle § 85 zákona 89/2012 Sb. ) je udělen na základě souhlasu s těmito obchodními podmínkami.

  Reklamace

  Reklamace je možné podat do týdne od převzetí fotografií. Reklamace se nemůže týkat stylu fotografie, nelze také uznat za reklamaci to, že se na fotografii netváříte hezky.
  V případě dojezdu za vámi je cestovné je 5,-/km. Možnost koupě dárkového poukazu na kterýkoli typ fotografování.


  Ceníky